הקוסם עומר לביא

עומר לביא – קוסם שהילדים שלכם יעופו עליו

 

עומר לביא, אומן ילדים שבטוח הילדים שלכם מכירים מהופעות טלוויזיוניות מדהימות – בפינה בחדר של חני, ערוץ הילדים, ערוץ הופ לקטנטנים וכן בקניונים עם מגוון קסמים מדליקים. המופע שלו הוא שילוב מנצח בין קסמים וסטנד אפ והכול יכול לקרות בו אש, ריחופים, העלמות והרבה כיף, הוא מביא לבמה משהו אחר, חדש, מרענן והכי חשוב מצחיק.

 

המופע מספר את סיפורו עֹמר לביא שחולם להיות קוסם וככה באמת הכל התחיל הוא מספר "ליום הולדת 10 קבלתי מזוודת קסמים ומאותו רגע התאהבתי במקצוע ובעולם הקסמים, בהמשך אבא שלי רשם אותי לבית הספר לקוסמים של דיקו ממרכז הקסמים ומשם למדתי וחקרתי את התחום מכל הכיוונים, קוסמות הוא מקצוע מרתק ויש לו כל כך הרבה צבעים וגוונים שלא תמיד אנשים יודעים איך לאכול אותו ומבחינתי, כל מה שאני עושה זה למטרות בידור והנאה, כי הייעוד שלי בחיים, זה לשמח אנשים".

 

היכולת של לביא לעמוד על הבמה במשך שעתיים ולרתק את הקהל עם המון קסם אישי והרבה צחוק, זו הגדולה שלו "אנחנו חיים במדינה שהיא גם ככה לחוצה ואני שמח שאני מצליח לכמה שעות להשאיר את שגרת היום יום של הקהל בצד בעזרת מופע מצחיק ומשעשע" הוא אומר "המופע שלי הוא סטנאדפ של קסמים ולצד זה אני עושה גם דברים גדולים, אש, ילדים באוויר, אילוזיות ועוד" אפשר לראות זאת בתגובה של הצופים "אתמול הייתי במופע לפורים עם הילדים… חייבת להגיד שפשוט.. עפתי על עומר לביא… ותאמינו לי שראיתי מלא הופעות."

 

הוא מספר "הקהל מזהה מתי זה טוב ומתי לא ולשמחתי מגיל צעיר התגובות היו טובות וזה נתן בי את האימון, שיש לך את זה, לא משנה בן כמה אתה ישר רואים את הייחודיות שלך הייחודיות שלו זה הערך הנוסף שהוא מביא למופע "אני מספר סיפור, לא עושה קסם ועוד קסם ובתוך המופע אני מעביר מסרים, אני מדבר על כך שאפשר להגשים חלומות גם אם נכשלים, פעם אחר פעם, כי לבסוף מצליחים, שצריך להילחם ולהאמין" .

 

המעריצים הצמודים של לביא הם התאומים שלו בני השלוש "הם מתים על קסמים, שהם מגיעים להופעה שלי, הם הופכים להיות חלק ממנו, מבחינתם אני סוג של גיבור על" הוא אומר בחיוך אפילו הם האחראים לדמות החדשה שהוא עובד עליה "פוקאצ'ה" הוא מספר "השם לדמות הגיח לעולם בטעות, ישבתי במסעדה והזמנתי פוקאצ'ה וכשהיא הגיע לשולחן אמרתי בקול איזה כייף הגיע הפוקאצ'ה וגיליתי שהתאומים פשוט לא הפסיקו לצחוק".

 

מתברר שהשילוב של קסמים וצחוק רק לא עובד אצל ילדים אלא גם על מבוגרים במופע שמותאם במיוחד להם, כי מי אמר שאי אפשר לחגוג יום הולדת 40 עם קסמים והמון צחוק? בנוסף חשוב לעומר להדגיש שאצלו במופע אין חיות ובעלי חיים "מאוד חשוב לי לקדם את הנושא של ההתעללות בבעלי חיים, אפשר להצליח מאוד גם בלעדיהם".

 

למגוון טיפים לארגון יום הולדת ועוד מגוון סרטונים מגניבים היכנסו לדף הפייסבוק של עומר לביא.

 יצירת קשר- 0524464441 

בפייסבוק -  עומר לביא